Portale B2B

Comarch B2B

Comarch B2B to profesjonalna platforma internetowa służąca do sprzedaży w modelu Business-to-Business. Umożliwia prowadzenie sprzedaży hurtowej 24 godziny na  dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki maksymalnemu zautomatyzowaniu procesów i pełnej integracji z systemem Comarch ERP XL, skutecznie odciąży Twój dział handlowy.

Dzięki platformie B2B, wybrani przez Ciebie kontrahenci uzyskują dostęp do zawsze aktualnej oferty handlowej i własnych cenników, dodatkowo można udostępnić klientom dodatkowe materiały i dokumenty, np. katalogi produktowe, ulotki, plakaty, umowy czy historyczne faktury. Comarch B2B pracuje w trybie on-line, dlatego wszystkie zmiany w systemie ERP są widoczne od razu na platformie, a zamówienia złożone za pomocą Comarch B2B trafiają do bezpośrednio do systemu ERP bez najmniejszego opóźnienia.

 

Korzystaj z zalet platformy Comarch B2B Zamów

 

Możliwość personalizacji i brandingu.

Comarch B2B posiada nowczesny i intuicyjny interfejs, dzięki temu Twoi kontrahenci będą korzystać z systemu chętniej i bez problemów. Dzięki wbudowanym funkcjom personalizacji i brandingu bez trudu spersonalizujesz stronę główną platformy, dodasz własne logo, dostosujesz kolorystykę do kolorów firmowych i zmienisz stronę logowania. W efekcie zwiększysz sprzedaż i wzmocnisz wizerunek firmy.

Nowoczesny system B2B to system zautomatyzowany.

W czasach rosnących problemów kadrowych, automatyzacja powtarzalnych procesów to sposób na zbudowanie przewagi nad konkurencją. Dzięki Platformie B2B zyskujesz dodatkowy dział sprzedaży, który pracuje dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, generując sprzedaż. Twoi kontrahenci mogą składać zamówienia w każdym miejscu i o każdej porze. Minimalizujesz ryzyko pomyłek, ponieważ kontrahenci sami wybierają produkty, które chcą kupić. Naliczanie rabatów dla kontrahentów też może być zautomatyzowane na podstawie danych o ich sprzedaży z poprzednich okresów. Dodatkowo w Comarch B2B została udostępniona funkcja wielu koszyków. Twoi kontrahenci bez problemu zamówią towary do różnych oddziałów firmy, za pomocą jednej transakcji. Złożone zamówienia trafiają do systemu ERP. Zamówienia mogą wymagać potwierdzenia przez operatora systemu, lub mogą być realizowane w sposób zautomatyzowany od początku do końca.

 

Zwiększ sprzedaż dzięki platformie Comarch B2B Zamów ofertę

 

 

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony

kwadratowa ikona back to top