Comarch ERP XL

Comarch ERP XL – system do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP

 

Comarch ERP XL to zintegrowany system klasy ERP stworzony z myślą o wspieraniu procesów biznesowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Rozwiązanie Comarch ERP XL sprawdza się w każdym obszarze gospodarki od firm z branży usługowej, przez handel, po produkcję.

 

System do zarządzania firmą Comarch ERP XL jest z powodzeniem wykorzystywany przez firmy o bardzo różnorodnych profilach działalności. 

 

Comarch ERP XL najlepiej sprawdzi się w poniższych branżach:

 

AGD/RTV

Budowlana

Chemiczna

Elektryczna

Kosmetyczna

Meblarska

Przetwórcza

Maszynowa

Odzieżowa

Rolno-spożywcza

 

Wzrost efektywności zarządzania potwierdzony przez zadowolonych Klientów!


Sprawdź referencje!


Wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania firmą usprawnia funkcjonowanie wszystkich komórek organizacyjnych przedsiębiorstwa.


Handel i dystrybucja

Gospodarka magazynowa

CRM

Serwis i remonty

Produkcja i projekty

Finanse i księgowość

Środki trwałe

Analizy, raporty


Procesy

Kadry i płace

Pulpity dla pracowników

Platforma internetowa B2B

Sprzedaż internetowa

Elektroniczna wymiana dokumentów

Zabezpieczanie danych

Praca mobilna

 

Podstawową zaletą wprowadzenia systemu ERP do firmy jest optymalizacja i automatyzacja pracy. Korzyści z wdrożenia systemu, potrafią łagodzić niedobory kadrowe na rynku pracy. System ERP eliminuje zbędne i powtarzalne czynności, optymalizuje wykonywane zadania i daje jednoczesny dostęp do informacji dla wszystkich pracowników. Samo wdrożenie systemu sprzyja uporządkowaniu procesów w firmie. W konsekwencji te same zadania i obowiązki pracownicy wykonują zdecydowanie szybciej i bez błędów. 

 

 

Dlaczego warto wybrać Comarch ERP XL


Wdrożenie Comarch ERP XL to rzeczywiste usprawnienie procesów biznesowych


Comarch ERP XL to zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. W skład tego w pełni skalowalnego rozwiązania wchodzą wszystkie funkcjonalności niezbędne do prowadzenia firmy w polskim otoczeniu biznesowym. Moduły produkcji, magazynu wysokiego składu (WMS), analiz i kontrolingu oraz ekosystem wsparcia sprzedaży internetowej zapewniają rynkową przewagę nad konkurencją.

Zgodnie z raportem przygotowanym przez International Data Corporation (IDC) na temat polskiego rynku rozwiązań ERP – Comarch jest liderem wśród polskich producentów systemów informatycznych w tej kategorii.


W 2018 roku sprzedaż systemów Comarch  obejmowała 20,2% rynku systemów do zarządzania przedsiębiorstwem – zestawienie obejmuje polskich i zagranicznych producentów.


W przypadku segmentu MSP Comarch stale utrzymuje pozycje lidera. Firma posiada prawie 30 proc udziału w rynku.

Rozbudowana funkcjonalność stworzona z myślą o polskim otoczeniu biznesowym, połączona z nieograniczonymi możliwościami parametryzacji i konfiguracji pozwala na dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb biznesowych naszych klientów. 
 
System można integrować z aplikacjami zewnętrznymi, takie rozwiązanie zapewnia elastyczność i pozwala na stworzenie spójnego ekosystemu informatycznego Twojego przedsiębiorstwa. 


Pozytywne rezultaty i co najważniejsze realny zwrot z inwestycji są zauważane już w krótkim czasie po wdrożeniu. (Zarówno przez właścicieli, kadrę managerską jak i szeregowych pracowników).


Dzięki systemowi do obsługi firmy Comarch ERP XL – każdy szczebel organizacji dostaje niezbędne dane do podejmowanie trafnych decyzji.


Comarch ERP XL to system bogaty w funkcjonalności w każdym obszarze funkcjonowania firmy. Zapewnia komplet narzędzi niezbędny pracownikom w wykonywaniu codziennej pracy.


Korzystanie z systemu nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ponieważ jest on intuicyjny i elastyczny. Po wstępnym szkoleniu – które jest integralną częścią wdrożenia, pracownicy są gotowi do budowania przewagi konkurencyjnej za pomocą systemu Comarch ERP XL.

 

Ale to nie koniec zalet!


  • Kompletny system ERP – usprawnia wszystkie obszary działalności firmy i jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa,
  • Bezcenne know-how i prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży oprogramowania dla firm,
  • Zaufany partner wdrożeniowyKantata sp. z o.o.,
  • Stabilna pozycja na rynku polskim i międzynarodowym to gwarancja rozwoju systemu przez długie lata,
  • Efektywne pozyskiwanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży,
  • Jeszcze lepsza obsługa i serwis Twoich obecnych klientów,
  • Optymalizacja i kontrola kosztów firmy,
  • Automatyzacja działań i powtarzalnych prac,
  • Zwiększenie produktywności pracowników,
  • Zarządzanie oparte o dane (Data driven managment) – natychmiastowy dostęp do aktualnych informacji z każdego działu firmy (produkcja, koszty, przychody itd.).
 

 

Comarch ERP XL może zwiększyć efektywność Twojej firmy!

Dzięki systemowi do obsługi firmy Comarch ERP XL wszystkie procesy w Twojej firmie mogą zyskać na efektywności! Zawsze jesteśmy blisko biznesu naszych klientów, dzięki czemu zyskują oni lepszą wydajność pracy i osiągają lepsze wyniki.

Chcesz skutecznie budować i wykorzystywać kanały sprzedaży? Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką i produkcją? Potrzebujesz lepiej wykorzystywać zasoby i stany magazynowe? Chcesz zwiększyć szybkość realizacji zleceń?

Z Comarch ERP XL osiągniesz to wszystko i dużo więcej!


Dowiedz się więcej!


Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony