Kariera

Kantata Software Sp. z .o.o.

Oferujemy rozwiązania oparte na zintegrowanych systemach informatycznych klasy ERP.
Polecamy i wdrażamy systemy komputerowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, dbając o wysoką jakość usług.
Zajmujemy się całym procesem obsługi firmy od analizy potrzeb, przez zdefiniowanie procesów krytycznych, wdrożenie zintegrowanych rozwiązań usprawniających pracę po dostawę oprogramowania i sprzętu oraz szkolenia i obsługę informatyczną.

Developer C# i angular

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Co będziesz robić, czyli zakres obowiązków:

  • Bezpośredni udział w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji z dziedziny ERP/WMS/RCP/CRM.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Testowanie oprogramowania.

Czego oczekujemy:

  • Znajomość języka C# i platformy .NET,
  • Doświadczenie w pisaniu serwisów REST
  • Znajomość baz danych: MS SQL, MySQL
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Znajomość frameworków Angular/React/Vue
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień w jednym z obszarów (logistyka, produkcja, księgowość, kadry i płace)
  • Znajomość systemów Comarch
  • Znajomość innego systemu klasy ERP
  • Znajomość SQL, C#
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego
  • Czas pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia produktowe
  • Opiekuna w trakcie okresu próbnego
  • Laptop i dodatkowy monitor do pracy
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk

Wdrożeniowiec – Młodszy konsultant ERP

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Konfigurowanie systemu, dostosowanie do wymagań i specyfiki klienta
  • Współpraca z programistami
  • Szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

  • Biegłej znajomość obsługi komputera
  • Łatwości szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
  • Myślenia analitycznego oraz umiejętności globalnego spojrzenia na problem

  • Znajomość innych systemów klasy ERP

Oferujemy:

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy w Kantata sp. z o.o.

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony