Wprowadź w firmie model pracy zdalnej lub hybrydowej.

 

Dedykowany pakiet do pracy zdalnej

 

logo 3cx w bordowej ramce

+

Logo freshdesk w bordowej ramce

+

niebieska ikona kamerki internetowej w bordowej ramce

Korzyści pracy zdalnej

 

76% Większa lojalność pracowników w modelu pracy zdalnej

Większa lojalność pracowników

76% ankietowanych pracowników zdalnych zgodnie twierdziło, że elastyczne formy pracy znacząco zmniejszyłyby ich chęć na zmianę pracy.

77% niższe koszty operacyjne w modelu pracy zdalnej

Niższe koszty operacyjne

77% właścicieli firm zauważyło, że wprowadzenie pracy zdalnej pozwoliło im obniżyć koszty operacyjne.

o 90% Większe zaangażowanie pracowników w modelu pracy zdalnej

Większe zaangażowanie pracowników

90% pracowników uważa, że możliwość pracy zdalnej zwiększyło ich morale
i zaangażowanie w pracę.

Przydatne aplikacje

logo slack

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji grupowej. Ze Slack’a korzysta 77% firm z listy fortune 500 czyli największych firm na świecie. Program zdobył popularność dzięki połączeniu praktycznie wszystkich kanałów komunikacji. Narzędzie integruje się z większością biznesowych rozwiązań takich jak CRMy czy programy klasy ERP. Dodatkowo bez trudu można go połączyć z własną stroną internetową czy fanpag’em na Facebooku. Powyższe możliwości pozwalają gromadzić i prowadzić wszystkie konwersacje wewnątrz przedsiębiorstwa jak również z klientami. 

Aplikacja ułatwia i porządkuje komunikację.

Logo team viewer

Aplikacja pozwala w bardzo prosty sposób połączyć się zdalnie z innym komputerem i zarządzać nim. Idealne narzędzie dla firm zajmujących się suportem IT ale nie tylko. Program umożliwia przenoszenie danych na inne stacje robocze znajdujące się poza siecią firmową oraz zdalną instalacje programów i ich aktualizację. Można również przeprowadzać wideokonferencję czy rozmowy poprzez czat. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przeprowadzenia prezentacji z poziomu komputera klienta.

 
logo Microsoft Teams praca zdalna

Usługa łącząca wiele elementów środowiska Microsoft umożliwiających zdalne wykonywanie pracy oraz zarządzanie pracownikami na odległość. Narzędzie umożliwia komunikację telefoniczną, e-mailową czy videokonferencje. Wykorzystanie zaawansowanych technologi na najwyższym poziomie pozwala skomunikować bardzo duże zespoły liczące nawet do 10 000  osób. Usługa umożliwia również przechowywanie i współdzielenie wszystkich niezbędnych danych w chmurze. Zaprezentowana funkcjonalność z pewnością ułatwia pracę zdalną.

Logo Zoom wideokonferencje i praca zdalna

Niezwykle funkcjonalny program do przeprowadzania videokonferencji, webinarów czy spotkań online. Narzędzie wyposażone jest w czat co ułatwia komunikację. Za pomocą aplikacji można odbyć spotkanie handlowe i negocjacje, a funkcja udostępnienia pulpitu umożliwi nam przeprowadzenie prezentacji. Jest to również idealne rozwiązanie do szkoleń dla Waszych pracowników lub klientów. Wersja darmowa daje na prawdę olbrzymie możliwości, a dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowane są plany płatne ale spokojnie, nie naruszające nadmiernie budżetu.


 

Mapa strony