Poznaj nas – Kantata obsługa informatyczna firm

Kantata od ponad 20 lat wspiera rozwój przedsiębiorców.


Pomagamy małym, średnim i dużym firmom w rozwoju i obsłudze informatycznej. Specjalizujemy się w systemach do zarządzania klasy ERP.

Idea – przyjazna informatyka


Oferujemy rozwiązania oparte na zintegrowanych systemach informatycznych. Polecamy i wdrażamy systemy komputerowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbając o wysoką jakość usług sprzedajemy Państwu Przyjazną Informatykę.

 

Od 20 lat misją naszej firmy jest nadzór i utrzymanie w ruchu systemów informatycznych oraz integracja oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem we wszelkich dziedzinach jego aktywności.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej naszych konsultantów przyczyni się do niezawodnego i bezpiecznego funkcjonowania kompleksowych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Twojej Firmie. 

Poznaj nas Kantata obsługa informatyczna firm 

Ludzie – specjaliści od rozwiązań informatycznych dla firm


Księgowi, kadrowcy, logistycy – grono specjalistów najwyższej klasy. Praktyczne umiejętności pozwalają nam dobrze poznać potrzeby naszych Klientów. Umiemy doradzić, pomóc w nietypowych problemach. Swoją wiedzę przekazujemy z łatwością z jaką potrafi ją przekazać księgowy – księgowemu, logistyk – logistykowi.

 

Podnosząc umiejętności wdrożeniowe, nie zapominamy o tym, by być na bieżąco z przepisami i procedurami. Nie boimy się wyzwań, cenimy konstruktywne podejście do zagadnień. Wiemy, że istnieją rzeczy niemożliwe, ale minimalizujemy ich ilość.

Poznaj nas Kantata obsługa informatyczna firm

Zaufanie – podstawa obsługi IT


Od rybki po wieloryba – budujemy relacje partnerskie. Pamiętamy o dużym Kliencie, nie zapominając o dziesięciu mniejszych. Długotrwała współpraca, budująca zaufanie i gwarantująca bezpieczeństwo, to cel naszych działań. Oferowanie technologii rozwijających się wraz z Klientem, to nasz sposób na sukces.

Poznaj nas Kantata obsługa informatyczna firm 

Rzetelność – gwarancja zadowolenia klientów


Solidny Partner – wypracowany system obsługi wdrożeniowej i powdrożeniowej daje gwarancję szybkiej realizacji potrzeb Klienta. Zawsze pamiętamy o zobowiązaniach, nie pozostawiamy z problemami bez rozwiązań. Staramy się by po naszym wyjściu Klient wiedział więcej i był zadowolony z obsługi. 

 Poznaj nas Kantata obsługa informatyczna firm

 Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony

kwadratowa ikona back to top