Poznaj nas

Kantata od ponad 20 lat wspiera rozwój przedsiębiorców. 


Pomagamy małym, średnim i dużym firmom w rozwoju i obsłudze informatycznej. Specjalizujemy się w systemach do zarządzania klasy ERP. 

 

Idea – przyjazna informatyka


Oferujemy rozwiązania oparte na zintegrowanych systemach informatycznych. Polecamy i wdrażamy systemy komputerowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbając o wysoką jakość usług sprzedajemy Państwu Przyjazną Informatykę.

 

Od 20 lat misją naszej firmy jest nadzór i utrzymanie w ruchu systemów informatycznych oraz integracja oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem we wszelkich dziedzinach jego aktywności.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej naszych konsultantów przyczyni się do niezawodnego i bezpiecznego funkcjonowania kompleksowych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Twojej Firmie. 

Poznaj nas
 

Ludzie – specjaliści od rozwiązań informatycznych dla firm


Księgowi, kadrowcy, logistycy – grono specjalistów najwyższej klasy. Praktyczne umiejętności pozwalają nam dobrze poznać potrzeby naszych Klientów. Umiemy doradzić, pomóc w nietypowych problemach. Swoją wiedzę przekazujemy z łatwością z jaką potrafi ją przekazać księgowy – księgowemu, logistyk – logistykowi.

 

Podnosząc umiejętności wdrożeniowe, nie zapominamy o tym, by być na bieżąco z przepisami i procedurami. Nie boimy się wyzwań, cenimy konstruktywne podejście do zagadnień. Wiemy, że istnieją rzeczy niemożliwe, ale minimalizujemy ich ilość.

Poznaj nas

Zaufanie – podstawa obsługi IT


Od rybki po wieloryba – budujemy relacje partnerskie. Pamiętamy o dużym Kliencie, nie zapominając o dziesięciu mniejszych. Długotrwała współpraca, budująca zaufanie i gwarantująca bezpieczeństwo, to cel naszych działań. Oferowanie technologii rozwijających się wraz z Klientem, to nasz sposób na sukces.

Poznaj nas
 

Rzetelność – gwarancja zadowolenia klientów


Solidny Partner – wypracowany system obsługi wdrożeniowej i powdrożeniowej daje gwarancję szybkiej realizacji potrzeb Klienta. Zawsze pamiętamy o zobowiązaniach, nie pozostawiamy z problemami bez rozwiązań. Staramy się by po naszym wyjściu Klient wiedział więcej i był zadowolony z obsługi informatycznej firmy.

Poznaj nas
 




Kantata – Złoty Partner Comarch

Od ponad 20 lat jesteśmy złotym parterem Comarch. Pomagamy firmom z obszaru całej Polski działać sprawniej dzięki wdrożeniem zintegrowanych systemów do zarządzania.

Wspieramy firmy w kompleksowym zarządzaniu przedsiębiorstwem, we wszystkich dziedzinach jego aktywności. Automatyzujemy, optymalizujemy i procesy zachodzące w obszarach związanych głównie z księgowością, handlem, magazynowaniem, produkcją oraz strategicznym zarządzaniem biznesowym.

 Partnerem Comarch mogą zostać wyłącznie starannie wyselekcjonowane firmy zatrudniające od kilku do kilkudziesięciu pracowników. Z pośród ponad 900 partnerów należymy do najlepszych – posiadamy tytuł Złotego Partnera Comarch

Posiadamy kompetencje i uprawnienia do wdrażania i obsługi m.in. oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

 


Kantata – Autoryzowany Partner Soneta

Należymy również do sieci Autoryzowanych Partnerów Soneta. W ramach współpracy z producentem Soneta wdrażamy zintegrowany system ERP enova365.

 

Uczestniczymy w corocznych konferencjach wdrożeniowych oraz programistycznych, bierzemy udział w licznych szkoleniach, potwierdzonych uzyskanymi certyfikatami, czy webinariach dotyczących zmian w przepisach i nowości produktowych.

 

Naszym zadaniem jest dostarczenie klientom najlepszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb co niewątpliwie czynimy jako Autoryzowany Partner enova365.

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony