Comarch ERP Optima

Poznaj program Comarch ERP Optima

Program Comarch ERP Optima jest zintegrowanym systemem komputerowym dla Małej i Średniej Firmy (MSP). Oparty o nowoczesną technologię jest systemem intuicyjnym, przyjaznym dla użytkownika. W pełni konfigurowalny, daje możliwość wyboru dowolnej formy opodatkowania, ustawienia własnego obiegu dokumentów, zadecydowania o metodzie wyceny magazynu.

 System Comarch Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży.

 

Składa się z pakietu aplikacji (modułów) pracujących na jednej bazie danych i obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Comarch Optima wybrało już ponad 70 000 firm 

Comarch ERP Optima usprawnia wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie:


 • Fakturowanie – Wystawiaj faktury sprzedażowe oraz zakupowe. Obsługuj fiskalizację w przypadku sprzedaży do osób fizycznych. Generuj plików JPK_VAT, JPK_FA, JPK_WB.
 •  

 • Handel z magazynem – Usprawnij procesy związane z gospodarką magazynową w swojej firmie. Wystawiam dokumenty magazynowe. Skorzystaj z gotowych integracji z systemami najbardziej popularnych firm kurierskich. Prowadź kompletacje i wiele innych operacji związanych z handlem i obsługą magazynu.
 •  

 • Sprzedaż w Internecie – Zacznij promować swoje produkty w sieci dzięki gotowym narzędziom Comarch m. in. Comarch e-Sklep, Comarch e-Sale czy platforma wszystko.pl.
 •  

 • Księgowość – Dostosuj pracę w zależności od formy rozliczania. Księguj z wykorzystaniem modułu do uproszczonej księgowości (KPiR) lub pełnej księgowości kontowej. Twórz deklaracje i rozliczaj VAT zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości.
 •  

 • Kadry i płace – Rozliczaj w sposób automatyczny swoich pracowników. Twórz listy płac, wysyłaj kwitki wynagrodzeń. Rozliczaj delegacje krajowe i zagraniczne. Pracuj płynnie wykorzystując integrację z Płatnikiem.
 •  

 • CRM – Zarządzaj relacjami z klientami i kontrahentami. Usprawnij komunikację wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Pomóż efektywniej pracować swoim handlowcom i serwisantom.
 •  

 • Analizy i raporty – Skorzystaj z prawie 200 gotowych raportów lub twórz własne zestawienia dzięki narzędziom Business Intelligence. Analizuj, prognozuj i rozwijaj biznes dzięki danym pochodzącym ze wszystkich modułów oprogramowania Comarch ERP Optima.

 

  

 

Korzyści z zastosowania programu Comarch ERP Optima:


 • Skuteczne zarządzanie
 • Wspomaganie decyzji dedykowanymi narzędziami informatycznymi
 • Większe przychody
 • Przewaga konkurencyjna
Comarch ERP Optima

 

 

Wykorzystaj możliwości jakie daje oprogramowanie dla firm Comarch Optima

 

Wybierz oprogramowanie Comarch ERP Optima i zyskaj możliwość wykorzystywania najnowszych narzędzi wspierających zarządzanie Twoją firmą.

 

Dodatkowe rozwiązania pozwolą Ci zabezpieczyć dane firmowe, wspierać strategiczne decyzje biznesowe, zarządzać sprzedażą i budować nowe kanały sprzedaży, a nawet znaleźć sprawdzonego księgowego w Twojej okolicy.

Niektóre mechanizmy systemów Comarch oparte są o najnowsze zdobycze techniki takie jak internet rzeczy czy sztuczna inteligencja

 

 

Elektroniczne wysyłanie faktur


Przy pomocy oprogramowania dla małych i średnich firm – Comarch ERP Optima wystawisz i wydrukujesz lub wyślesz elektronicznie fakturę. Nigdy więcej drukowania, stania w kolejkach na poczcie i zamawiania kuriera. 

 

Od 1 stycznia 2011 roku można wysyłać faktury do kontrahentów w wersji elektronicznej 

 

Zapomnij o pękających w szwach segregatorach z wydrukami  – bądź ekologiczny. Przesyłaj i archiwizuj wszystkie swoje dokumenty w postaci elektronicznej! Nie musisz drukować, skanować, czy konwertować faktury do PDF.  Program Optima zrobi wszystko za Ciebie. 

Okno programu Comarch ERP Optima pokazujące jak wypełnić fakturę sprzedaży w systemie 

 

 

Profesjonalna obsługa, szkolenia i wdrożenia Comarch Optima w Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy i całej Polsce!

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony