Backup Comarch IBARD

Comarch IBard – backup danych

Comarch IBARD (wcześnie iBard24) to system do zarządzania danymi w Twojej firmie. IBARD pozwala na backup, synchronizację i przechowywanie danych w Comarch Data Center – najbezpieczniejszej chmurze w Polsce. Wśród klientów Comarch Data Center znajdziemy między innymi takie firmy jak BP, Skagen Funds, Meritum Bank, Nordea, Narodowy Bank Polski. Comarch IBARD to rozwiązanie dla wszystkich firm niezależnie od wielkości.

Najważniejsze funkcje Comarch IBARD (2 columns DIV):

Dlaczego wybrać Comarch IBARD

Okresowy backup plików i baz danych powinien być standardem. Dane zgromadzone w firmowej bazie danych są bezcenne i powinny być chronione. Usługa Backup Online – Comarch IBARD, chroni dane firmowe, zabezpiecza know-how firmy i pomaga zrealizować obowiązki wynikające z RODO i ustaw podatkowych.

„Zgodnie z ustawą Ordynacja podatkowa art. 32, art. 88 i art.70 dokumentację podatkową należy przechowywać do czasu upływu terminu przedawnienia zobowiązania podatkowego (licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku). „

Zgodnie z art. 74 ustawy o rachunkowości, firmy prowadzące księgi rachunkowe muszą przechowywać dane – przez okres pięciu lat.

Dzięki kopii bezpieczeństwa Twoich danych na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center, Twoje pliki i bazy są zawsze bezpieczne. W sytuacji awaryjnej (kradzież komputera, powódź, wirusy, błąd ludzki), szybko odtworzysz utracone dane przy pomocy każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Zyskaj spokój i gwarancje odzyskania danych w sytuacji awaryjnej.

Zamów Comarch IBARD bckup

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony

kwadratowa ikona back to top