Zarządzanie, Analizy i raporty

Comarch ERP Analizy BI – Twój osobisty doradca biznesowy

 

Wiemy, że niezależnie od skali Twojego biznesu do trafnych decyzji potrzebujesz precyzyjnych danych. Z myślą o właścicielach oraz kadrze managerskiej małych i średnich firm powstał Comarch ERP Optima Analizy BI. System w szybki sposób dostarcza wszystkich danych niezbędnych do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem.

Czujesz, że analizy na podstawie arkuszy Excela są już dla Ciebie niewystarczające?


Korzyści z wdrożenia Comarch ERP Optima Analizy BI:

Szybko podejmuj trafne decyzje. Dzięki czytelnym danym w postaci analiz i raportów osoby zarządzające łatwiej podejmują decyzję na temat działań potrzebnych do realizacji planów i celów biznesowych

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do trafnych informacji na temat aktualnej sytuacji firmy oraz śledzenie trendu kluczowych wskaźników efektywności

Obniż koszty sporządzania analiz i raportów za pomocą zestawu predefiniowanych raportów i prostego mechanizmu tworzenia zestawień za pomocą metody przeciągnij i upuść (drag & drop).

Oszczędzaj czas dzięki mechanizmowi subskrypcji. System automatycznie tworzy i wysyła raporty z wybranymi informacjami do zdefiniowanych użytkowników użytkowników. Przykładowo – w każdy poniedziałek handlowcy mogą dostawać informacje o stopniu realizacji planu.

Dostosuj ofertę do rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki analizie danych z systemu, bez problemu zidentyfikujesz najbardziej popularne produkty i usługi i ich marżowość. Dzięki temu zmodyfikujesz swoją ofertę i politykę cenową tak, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Wielowymiarowe analizy

Comarch ERP Optima Analizy BI pozwala na kompleksowe analizowanie danych z wszystkich obszarów działalności firmy. Takie podejście pozwala zaobserwować trendy, procesy i ukryte zależności, a co za tym idzie podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Poznaj gotowe raporty dostępne w Comarch ERP Optima Analiza BI

Comarch ERP Optima Analizy BI udostępnia predefiniowane raporty z następujących obszarów:

Podejmuj decyzję szybko i efektywnie – korzystaj z Comarch ERP Optima BI!

Comarch ERP Optima BI Point

Comarch ERP Optima BI Point to specjalna aplikacja serwerowa, która pozwala na dostęp do danych, analiz i raportów z każdego miejsca na świecie. Została ona zaprojektowana z myślą o pracy w każdym miejscu – w domu, w biurze w podróży. Można ją obsługiwać na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Co wyróżnia Comarch ERP BI Point:

Jeśli potrzebujesz dostępu do danych firmowych z każdego miejsca na świecie – zamów Comarch ERP Optima BI Point.

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks 71 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks 61 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony

kwadratowa ikona back to top