REFERENCJE Comarch ERP Optima – VEGEX Sp. z o.o.

„Firma VEGEX Sp. z o.o. istnieje na naszym rynku od kilku lat. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę różnych typów pomidorów pochodzących z upraw biologicznych, prowadzonych według ściśle określonych norm europejskich.Od początku istnienia firmy korzystaliśmy z prostego oprogramowania sprzedażowo – produkcyjnego. W miarę rozwoju chcieliśmy również zakupić system, który będziemy mogli rozwijać wraz z rozwojem firmy.

Poszukiwania takiego systemu rozpoczęliśmy kilka miesięcy przed planowanym zakupem. Zapoznaliśmy się z kilkoma programami i
wybraliśmy ten, który dla nas wydał się najbardziej dostosowany do naszych potrzeb, a jednocześnie był prosty w obsłudze. Wybraliśmy oprogramowanie CDN ERP Optima — dobry program za  rozsądna cenę. Do dziś pracujemy na następujących modułach: Księga Handlowa Plus, Płace i Kadry oraz Kasa Bank.

System ten usprawnił naszą pracę. Możemy teraz nadzorować prace naszych pracowników w poszczególnych działach. Program usprawnił prace naszego przedsiębiorstwa i uzmysłowił, jak ważne jest dobre oprogramowanie w firmie. Niewątpliwie bardzo ważna jest również pomoc ze strony firmy, która wdraża dane oprogramowanie. Nam nieocenioną pomocą od początku służyła firma Kantata Polska. Jej pracownicy pomogli nam dobrać odpowiednie moduły oprogramowania, a następnie szybko i bezproblemowo wdrożyli.”

VEGEX Sp. z o.o.

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony