REFERENCJE Comarch ERP Optima – Pomorska Agencja Poszanowania Energii Sp. z o.o.

„ Pomorska Agencji Poszanowania Energii Sp. z o.o. obecnie jest firmą konsultingową. Organizuje szkolenia, kursy dla audytorów i prowadzi działania edukacyjne.

Agencja od 15 lat wykonuje audyty energetyczne a w ostatnim czasie również świadectwa charakterystyki dla modernizowanych budynków szkolnych oraz użyteczności publicznej (ponad sto budynków w 2009 r.).Czynnie uczestniczy w rozwiązywaniu poważnych problemów związanych z ciepłownictwem na terenie województwa. Zmodernizowała między innymi w systemie ESCO (kontrakty 5 — 10 letnie) kotłownie i systemy grzewcze dla budynków mieszkalnych oraz zespołów szkół.

Rozwój firmy i rozbudowa systemu informatycznego w firmie wymusiła rezygnację z dotychczasowego oprogramowania DOS. Długo zbieraliśmy informacje, o systemach dostępnych na rynku.
Po przeprowadzonej w naszej firmie prezentacji systemu Comarch ERP Optima największego polskiego producenta oprogramowania, zdecydowaliśmy się na wdrożenie właśnie tego systemu, gdyż uwzględniał on wszystkie nasze potrzeby i był konkurencyjny cenowo.

Wdrożyliśmy następujące moduły KASA/BANK, FAKTURY, KSIĘGE HANDLOWA, ŚRODKI TRWAŁE, KADRY i PLACE. Modliły te są ze sobą ściśle powiązane i tworzą spójną całość.
Wdrożenie oprogramowania przeprowadziła firma KANTATA Sp. z o.o. w Bydgoszczy — złoty partner firmy COMARCH SA.

Wdrożenie oprogramowania Comarch ERP Optima przebiegało szybko, sprawnie i terminowo. W działaniach firmy widać było pełny profesjonalizm. Wdrożeniowcy zidentyfikowali potrzeby firmy, przeszkolili naszych pracowników, dostosowali oprogramowanie do naszych potrzeb. Komunikatywność, wysokie kwalifikacje, kompetencje i profesjonalizm wdrożeniowców firmy KANTATA Sp. z o.o. pozwoliły na stworzenie zintegrowanego systemu zarządzania, który dokładnie realizuje nasze wizje.

Uwzględnienie wszystkich naszych potrzeb zgłaszanych w czasie realizacji projektu, pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu.Opieka nad prawidłowym funkcjonowaniem oprogramowania trwa po dzień dzisiejszy i niejednokrotnie wybiega poza pierwotnie ustalone ramy.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Oprogramowanie firmy COMARCH, uwzględniając jeszcze konkurencyjne ceny poszczególnych modułów systemu Comarch ERP Optima stwierdzam że jest to oprogramowanie w pełni zasługujące na zaufanie i jest godne polecenia.”

V-ce Prezes Zarządu – Roman Grzegorz

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Sprawdź ile kosztuje system ERP

Produkcja / MES
CRM
WMS / Magazyn
Kadry i Płace / HR / RCP
Księgowość
BI / Controlling
DMS / Workflow / Procesy
B2B

Mapa strony