Comarch ERP XL

O produkcie

 

Comarch ERP XL

To od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów). Wybrało go już ponad 2 600 Klientów.

Dlaczego?

 

Comarch ERP XL jest dostosowany do specyfiki wielu branż,

 

Wdrożenie Comarch ERP XL to rzeczywiste usprawnienie procesów biznesowych – sprawdź przykłady

 

Korzyści

Branża

 

W ciągu ostatnich kilku lat zintegrowane systemy do zarządzania klasy ERP stały się dla firm równoprawnym narzędziem zwiększania swojej konkurencyjności i traktowane są tak samo, jak inwestycje w środki produkcji. Ciągle postępujący rozwój funkcjonalny tych systemów jest stymulowany bezpośrednio poprzez potrzeby użytkowników.

 

Comarch ERP XL to zintegrowany system klasy ERP. Został stworzony z myślą o wspieraniu procesów biznesowych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Nasze rozwiązanie sprawdza się w wielu obszarach gospodarki, od działalności usługowej, przez handel, po produkcję. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności połączonej z możliwościami parametryzacji i konfiguracji jesteśmy w stanie dostosować system do zindywidualizowanych potrzeb naszych klientów. Dodatkowo system można integrować z zewnętrznymi aplikacjami.

 

System z powodzeniem wykorzystują firmy o różnorodnych profilach działalności. Trudno wymienić wszystkie branże, w których Comarch ERP XL się sprawdza. Niektóre z nich to:

 

 

Rodzaj działalności

Ostatnie lata pokazują, że wdrożenie systemów klasy ERP w przedsiębiorstwie realnie wpływa na zwiększenie jego efektywności, a także stanowi skuteczne narzędzie w walce z konkurencją. Potrzeby użytkowników nieprzerwanie stymulują ewolucję systemów zarówno w zakresie używanych technologii, jak i oferowanych funkcjonalności.

 

Comarch ERP XL to w pełni zintegrowany system ERP, skierowany do średnich i dużych przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie Comarch na rynku systemów do zarządzania przejawia się w Systemie doskonałym dopasowaniem funkcjonalności do oczekiwań wielu branż: produkcji, handlu czy usług. Szczególnie zindywidualizowane potrzeby klientów jesteśmy w stanie zrealizować dzięki bogatym możliwościom parametryzacji i konfiguracji systemu.

 

Rozwiązanie Comarch ERP XL z sukcesem wykorzystywane jest przez wiele firm o różnych profilach działalności:

 

 

Działy firmy

Wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania firmą usprawnia funkcjonowanie poszczególnych komórek organizacyjnych przedsiębiorstwa. Dzieje się to głównie dzięki daleko posuniętej optymalizacji pracy. Korzystanie z systemu klasy ERP eliminuje bowiem zbędne czynności i racjonalizuje wykonywane zadania zapewniając wszystkim uprawnionym pracownikom jednoczesny dostęp do potrzebnej informacji. Prowadzi to do zauważalnego skrócenia czasu potrzebnego dotychczas na te same obowiązki. Ale to nie wszystko. Comarch ERP XL to przede wszystkim bogata funkcjonalność we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. Każdy pracownik uzyskuje kompletny zestaw narzędzi potrzebnych mu do wykonywania codziennych zadań. Co ważne, korzystanie z tych narzędzi nie wymaga od niego zaawansowanej wiedzy informatycznej, gdyż system zbudowany jest tak, by zapewniał ergonomię i intuicyjność obsługi oraz umożliwiał elastyczne dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Pozytywne rezultaty związane z wdrożeniem systemu są w krótkim czasie zauważane przez właścicieli oraz pracowników bez względu na miejsce zajmowane w strukturze zarządzania oraz pełnioną funkcję. Na każdym szczeblu organizacji system stanowi źródło wiarygodnej informacji będącej podstawą do podejmowania słusznych decyzji. Poniżej przedstawiamy Państwu korzyści, jakie uzyskuje się z zastosowania Comarch ERP XL w różnych działach przedsiębiorstwa:

 

Comarch ERP XL naprawdę zwiększa efektywność

Dzięki systemowi Comarch ERP XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności. Rozwiązanie jest blisko Państwa biznesu, dzięki czemu umożliwia lepszą wydajność pracy i osiąganie lepszych wyników. Chcesz bardziej skutecznie wykorzystywać kanały sprzedaży? Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką? Potrzebujesz wydajnego wykorzystania zasobów? Chcesz szybko realizować zlecenia? Z Comarch ERP XL osiągniesz to wszystko i dużo więcej:

 

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony