Comarch ERP Klasyka

O produkcie

Programy z pakietu Comarch ERP Klasyka (m.in. FPP) to jedyne markowe systemy informatyczne do obsługi firm, działające w środowisku MS-DOS, które są stale rozwijane i aktualizowane od prawie 20 lat!

 

Comarch ERP Klasyka.

Liczne grono zwolenników Comarch ERP Klasyka od lat ceni sobie szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Ponad 45 000 klientów w całej Polsce stawia Comarch ERP Klasyka wśród najlepszych i najpopularniejszych programów dla przedsiębiorców jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym rynku!

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Comarch ERP Klasyka nie musisz obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowych systemów operacyjnych, wystarczy że wykupisz aktualizację Comarch ERP Klasyka w postaci usługi Comarch Asysta. Nawet jeśli do tej pory korzystałeś z nieaktualizowanej wersji oprogramowania mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Programy Comarch Klasyka będą oczywiście przygotowane na zbliżające się zmiany w podatkach oraz przepisach. Zgodnie z zapowiedzią na konferencji Nasza Klasyka, będą również nadal aktualizowane w przyszłości.

Zapoznaj się z aktualną promocją migracyjną » Comarch ERP Klasyka pozwala na szybkie i bezproblemowe przeniesienie danych do nowoczesnych, działających w środowisku Windows systemów Comarch: Comarch ERP Optima Comarch ERP Altum , Comarch ERP XL. Jeśli chcesz rozwijać nowoczesne technologie w swojej firmie, zmień oprogramowanie na zgodne z najnowszymi systemami Windows, korzystając ze specjalnie przygotowanego dla naszych klientów programu migracyjnego pomiędzy systemami Comarch. Ponieważ Comarch zawsze wynagradza swoich stałych klientów, użytkownicy Comarch Klasyka objęci są bardzo atrakcyjnymi warunkami zmiany oprogramowania.

 

Funkcjonalność

Księgowość

 

Programy księgowe zapewniają obsługę firmy bez względu na przyjęty sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, a ich zastosowanie w znacznym stopniu usprawnia pracę działu księgowości.

 

Handel i usługi

Niezależnie od skali prowadzonej działalności, firmy zajmujące się handlem lub świadczeniem usług, znajdą szereg funkcji służących sprawnej obsłudze procesów z tym związanych.

 

Płace i Kadry

Programy wspierające procesy decyzyjne zachodzące na różnych poziomach zarządzania w oparciu o zawsze aktualne dane zgromadzone w bazie systemu.

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony