E-Commerce

O produkcie

Comarch ERP Altum

Pozwala na zwiększenie wolumentu sprzedaży poprzez wykorzystanie szerokich możliwości, jakie daje Internet. Platforma jest zintegrowana z rozwiązaniami typu E-Commerce, które umożliwiają dotarcie do nowych, nieobsługiwanych dotąd segmentów rynku (sklep internetowy Comarch iSklep24) oraz wzmacnianie relacji ze stałymi partnerami biznesowymi i obniżanie kosztów związanych z ich obsługą (platforma B2B Comarch Pulpit Kontrahenta).

 

Comarch iSklep24

Co zrobić, aby pozyskać więcej nowych klientów? Dobrym rozwiązaniem jest udostępnienie tego samego towaru za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży jednocześnie –zwiększa to szanse na jego sprzedaż. Comarch ERP Altum wspiera sprzedaż internetową w modelu B2C (Business to Customer) poprzez oprogramowanie Comarch iSklep24. Narzędzie umożliwia pozyskiwanie nowych klientów – a przez to poszerzanie rynku. Wartość polskiego rynku e-commerce szacowana jest na 13,2 mld zł.

 

Nowoczesny interfejs Comarch iSklep24

Comarch iSklep24 pozwala w atrakcyjny sposób prezentować ofertę handlową firmy szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Dzięki pełnej integracji z platformą Comarch ERP Altum Użytkownik może udostępniać produkty do sprzedaży w sklepie internetowym z poziomu systemu. Nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania opisu produktu, jego zdjęcia, informacji o dostępności itd. Tego typu dane są pobierane do sklepu internetowego z platformy Comarch ERP Altum, co oszczędza czas i zmniejsza ryzyko popełnienia błędów. Zamówienia składane w sklepie internetowym są od razu widoczne w Comarch ERP Altum i mogą być natychmiast przetwarzane. Szybkość transakcji wpływa na zwiększenie satysfakcji Klienta. Comarch iSklep24 to m.in.:

 


Comarch Pulpit Kontrahenta

Współpraca ze stałymi partnerami biznesowymi może przebiegać sprawniej dzięki wykorzystaniu rozwiązania typu B2B (Business to Business) – Comarch Pulpit Kontrahenta. Jest to aplikacja, dzięki której uprawnieni kontrahenci mogą za pośrednictwem przeglądarki internetowej sprawdzać dostępność towarów, składać zamówienia on-line, śledzić status złożonych przez siebie zamówień a także stan płatności. Rozwiązanie umożliwia stały dostęp do informacji na temat czasu dostaw, a także wykorzystanego oraz pozostałego do wykorzystania limitu kredytowego. Wykorzystanie Comarch Pulpit Kontrahenta zmniejsza koszty obsługi zamówień, ponieważ czynności związane ze złożeniem zamówienia oraz odpowiedzialność za jego poprawność przenoszone są na kontrahenta.

 

Lista płatności w aplikacji Pulpit Kontrahenta

Comarch Pulpit Kontrahenta korzysta z danych zapisanych w systemie Comarch ERP Altum. Dzięki temu dane o produktach nie muszą być wprowadzane do aplikacji ręcznie. Rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo i poufność wymienianych informacji.

 

Korzyści

Z punktu widzenia menadżera:


Z punktu widzenia pracownika:

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony