Comarch ERP Altum – Inteligentna platforma biznesowa

O produkcie

Comarch ERP Altum – Inteligentna platforma biznesowa

 

Comarch ERP Altum jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP, obsługującą kluczowe procesy biznesowe w firmie. Rozwiązanie powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm. Comarch ERP Altum łączy w sobie innowacyjną technologię, najlepsze praktyki biznesowe oraz wiedzę konsultantów Comarch.

 

Funkcjonalność

Handel

 

Comarch ERP Altum został zaprojektowany tak, aby kompleksowo obsługiwać i usprawniać wszystkie procesy handlowe w firmie, bez względu na specyfikę jej działania. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach o jednooddziałowej strukturze, a dzięki współpracy z Comarch Retail także w sieciach sprzedaży detalicznej. Platforma to nie tylko pomoc w obsłudze standardowych procesów handlowych: od ofertowania, poprzez przyjmowanie zamówień, aż po fakturowanie. Dzięki automatyzacji procesów biznesowych oraz łatwemu i szybkiemu generowaniu dokumentów zarządzanie obszarem handlu odbywa się w efektywny i dogodny dla użytkownika sposób.

 

Logistyka

 

CRM

Pełna satysfakcja klienta jest jednym z priorytetowych celów każdej firmy. Dlatego tak istotna jest sprawna i intuicyjna obsługa procesów przed- i posprzedażowych oraz bieżącej współpracy z klientami.

 

Comarch ERP Altum CRM to narzędzie przeznaczone do zarządzania relacjami z klientami i partnerami biznesowymi, zapewniające przejrzystą ewidencję zdarzeń związanych z pozyskaniem, obsługą i współpracą z kontrahentami. ALTUM CRM pozwala na gromadzenie i zarządzanie pełną informacją o kontrahentach, a także umożliwia dalszą analizę zgromadzonych danych. Narzędzie pozwala użytkownikowi uczestniczyć procesach biznesowych oraz zarządzać relacjami z klientami w sposób szybki i intuicyjny.

 

Finanse i księgowość

Platforma Comarch ERP Altum jest rozwiązaniem wspierającym codzienną pracę osób odpowiadających w firmie za finanse i księgowość. Możliwości Comarch ERP Altum pozwalają wykonywać automatycznie wiele działań, które dotychczas wymagały ingerencji pracowników. Praca księgowego z Comarch ERP Altum bardziej przypomina zarządzanie księgowością, niż faktyczne księgowanie.


Plan kont, konta księgowe, okresy obrachunkowe, dzienniki księgowe

Zakładowy plan kont jest ściśle powiązany z profilem działalności firmy i jej specyfiką. Comarch ERP Altum umożliwia zbudowanie wielopoziomowego planu kont dostosowanego do potrzeb konkretnej jednostki. Przydatnym narzędziem ułatwiającym tworzenie planu kont jest Generator Planu Kont. Z jego pomocą w kilka sekund można przygotować wzorcowy plan kont dostosowany do potrzeb wybranego rodzaju działalności i formy organizacyjno – prawnej. Konta na każdym poziomie planu kont mogą być dodawane także ręcznie. System Comarch ERP Altum pozwala na tworzenie dowolnej ilości poziomów analityki do kont syntetycznych. Umożliwia również korzystanie z tzw. Kont słownikowych – tzn. powiązanych z konkretnymi obiektami, np. artykułami, kontrahentami, pracownikami, magazynami.

 

e-Commerce

Comarch ERP Altum pozwala na zwiększenie wolumentu sprzedaży poprzez wykorzystanie szerokich możliwości, jakie daje Internet. Platforma jest zintegrowana z rozwiązaniami typu E-Commerce, które umożliwiają dotarcie do nowych, nieobsługiwanych dotąd segmentów rynku (sklep internetowy Comarch iSklep24) oraz wzmacnianie relacji ze stałymi partnerami biznesowymi i obniżanie kosztów związanych z ich obsługą (platforma B2B Comarch Pulpit Kontrahenta).

 

Comarch iSklep24

Co zrobić, aby pozyskać więcej nowych klientów? Dobrym rozwiązaniem jest udostępnienie tego samego towaru za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży jednocześnie –zwiększa to szanse na jego sprzedaż. Comarch ERP Altum wspiera sprzedaż internetową w modelu B2C (Business to Customer) poprzez oprogramowanie Comarch iSklep24. Narzędzie umożliwia pozyskiwanie nowych klientów – a przez to poszerzanie rynku. Wartość polskiego rynku e-commerce szacowana jest na 13,2 mld zł.

 

Rozwiązania mobilne

Wykorzystanie technologii mobilnych w biznesie staje się coraz bardziej popularne i niesie za sobą mierzalne korzyści dla firmy. Rozbudowane możliwości platformy Comarch ERP Altum mogą zostać rozszerzone o nowe funkcjonalności dzięki zastosowaniu rozwiązań mobilnych.

 

Comarch Mobile to zestaw trzech aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne:

 

Comarch Mobilny Sprzedawca

Comarch Mobilny Magazynier

Comarch Mobilny Menadżer

 

W celu zapoznania się z konkretnymi funkcjonalnościami platformy Comarch ERP Altum kliknij w wybrany obszar poniżej.

 

Profil Klienta Comarch ERP Altum

 

Comarch ERP Altum jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm handlowo-usługowych oraz sieci handlowych, dla których:

 

 

Platformę mogą z powodzeniem wykorzystywać firmy:

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony