Comarch iSklep24 – Skuteczna sprzedaż w Internecie

O produkcie

Comarch iSklep24 to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemami do zarządzania – Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL oraz Comarch ALTUM.

Aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary wprowadzone w modułach handlowych systemu, a także sprawnie zarządzać ofertą w Internecie.

 

Comarch iSklep24 to:

 

Funkcjonalność

Poznaj wszystkie funkcjonalności jakie posiada Comarch iSklep24.

 

1. Prezentacja towarów

 

2. Proces zakupowy

 

3. Funkcje dostawy

Aplikacja pozwala na zdefiniowanie kilku funkcji dostawy np.:

Comarch iSklep24 zintegrowany jest z InPost i usługą Paczkomaty 24/7. Usługa polega na dostarczaniu przesyłek do tzw. paczkomatów – skrytek pocztowych, z których przesyłki można odebrać 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 

4. Grafika sklepu

W Comarch iSklep24 użytkownik ma możliwość samodzielnej modyfikacji grafiki na stronie poprzez m.in.:

 

Firma Kantata oferuje pełen zakres usług związanych z przygotowaniem od strony graficznej layoutu iSklepu oraz jego wdrożeniem jak również pełną administracją.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszym portfolio flavour.kantata.pl

 

5. Panel klienta sklepu

 

6. Współpraca z serwisami płatności internetowych

W Comarch iSklep24 klient ma możliwość wybrania sposób płatności takich jak:


Oczywiście można zdefiniować czy płatność ma być pobrana przy odbiorze towaru czy też ma zostać dokonana przedpłata.

 7. Reklama w Internecie

 8. Raporty, statystyki i analizy

Comarch iSklep24 posiada wbudowane narzędzie do generowania analiz związanych z towarami, zamówieniami czy kontrahentami. Pozwala to na sporządzanie szeregu raportów, dotyczących np. najczęściej kupowanych towarów, najczęściej oglądanych towarów, towarów bez sprzedaży, najlepszych kontrahentów, wartości zamówień w czasie. Ich wnikliwa analiza pozwoli podejmować jeszcze bardziej skuteczne decyzje biznesowe, których skutki będzie można obserwować i oceniać, dzięki ponownej analizie wybranych raportów.

 

 9. Udzielane rabaty

 

10. Pozycjonowanie

 

11. Inne funkcje

 

Korzyści

Najważniejsze korzyści Comarch iSklep24 to:

 

1. Pełna integracja z systemami do zarządzania producenta

Przepływ informacji pomiędzy systemami Comarch (Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM) a sklepem jest w pełni automatyczny i bezpieczny, a komunikacja pomiędzy nimi jest dwu kierunkowa. Z systemu eksportowane są informacje o towarach, grupach towarów, cennikach, zdjęciach oraz stanach magazynowych. Z kolei ze sklepu importowane są informacje o zarejestrowanych kontrahentach oraz złożonych zamówieniach (rodzaj i ilość zamawianych towarów, sposób zapłaty, miejsce dostawy, dane o kontrahencie).

 

 

Główne zalety współpracy iSklep24 z systemami Comarch to:

 

2. Promocja w iGaleria24

Promocja sklepu internetowego w Internecie jest jedną z najważniejszych czynności, jaką należy podjąć aby skutecznie pozyskiwać klientów. Korzyścią dodaną dla klientów Comarch iSklep24 jest możliwość promowania sklepu w iGaleria24 – pierwszej w Polsce internetowej galerii handlowej stworzonej przez producenta oprogramowania.

Obecność w iGaleria24 jest możliwa tylko dla posiadaczy Comarch iSklep24, co zapewnia promocję oraz właściwe pozycjonowanie sklep już od momentu jego uruchomienia.

 

Integracja z iGaleria24 umożliwia:

 

3. Dostępność w modelu usługowym (wersja online)

W wersji online całe oprogramowanie Comarch iSklep24 zainstalowane jest w nowoczesnym Centrum Danych, dzięki czemu do uruchomienia i pracy z narzędziem wystraczy tylko dostęp do Internetu.

Wszystkie czynności związane z prowadzeniem sklepu, takie jak: wystawianie towarów, realizacja zamówień czy obsługa klientów, mogą być wykonywane z dowolnego komputera za pomocą przeglądarki internetowej.

Dodatkowym atutem tego modelu pracy jest znaczne obniżenie kosztów prowadzenia sklepu – użytkownik nie płaci bowiem opłat licencyjnych oraz nie ponosi kosztów zakupu i utrzymania serwerów.

 

Dostępność w modelu usługowym to przede wszystkim:

 

 
 
 

 

4. Facebook shop
Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce, który każdego dnia rośnie w siłę, czego dowodem jest powiększająca się liczba jego użytkowników. Jeśli internauta spędza w tym serwisie codziennie średnio 55 minut, dlaczego nie pozwolić mu znaleźć Twojego e-sklepu, umożliwić mu zapoznanie się z ofertą i przekonać go do zakupu.

Wersja 5.5 Comarch iSklep24 umożliwia uruchomienie sklepu wewnątrz serwisu Facebook. Sklep na Facebooku posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego, dzięki czemu cała oferta produktowa sklepu jest prezentowana na Facebooku. Uruchamiając Facebook shop jesteś o krok przed konkurentami i zaczynasz sprzedaż tam, gdzie internauci spędzają najwięcej czasu!

Klienci Comarch iSklep24 nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat za uruchomienie Facebook shop – tą funkcjonalność otrzymują w standardzie w wersji 5.5.

 


5. Integracja z Allegro

Allegro to największy polski serwis aukcyjny odpowiadający za około 50% obrotów generowanych przez handel elektroniczny. Z Allegro korzysta ponad 8 mln użytkowników, którzy każdego roku sprzedają lub kupują kilkadziesiąt milionów przedmiotów.

Integracja Comarch iSklep24 z Allegro umożliwia aktywne uczestnictwo w największym obecnie centrum sprzedaży w Internecie, dzięki czemu łatwo można wygenerować dodatkowy zysk i promować swoją ofertę w sieci.

Interfejs Comarch iSklep24 został przygotowany tak, aby bezpośrednio z aplikacji była możliwość wystawiania i edycji aukcji na Allegro. Po zakończeniu danej aukcji istnieje możliwość automatycznego wygenerowania zamówienia oraz utworzenia konta w sklepie dla zwycięzcy.

 

Główne zalety integracji z Allegro:

 

6. Wielojęzyczność sklepu

Wielojęzyczny interfejs sklepu pozwala na dostosowanie się do prowadzenia sprzedaży na rynkach zagranicznych. Dzięki tej funkcji sklep ma możliwość promocji także za granicą, a co za tym idzie pozyskania nowych klientów.

Oprócz wersji polskiej mamy możliwość wybrania jednej z 4 dodatkowych wersji językowych: angielskiej, niemieckiej, ukraińskiej oraz francuskiej. Interfejs sklepu umożliwia klientom płynne przełączanie strony na wybrany język.

 

Wielojęzyczność Comarch iSklep24 to przede wszystkim:

 

7. Bezpieczny e-sklep

Comarch iSklep24 online jest w całości zainstalowany w nowoczesnym centrum danych Comarch Data Center, gwarantuje to przede wszystkim stałą kontrolę bezpieczeństwa oraz bieżącą opiekę wykwalifikowanych administratorów. Dane naszych klientów są chronione przed niepowołanym dostępem, za pomocą najbardziej nowoczesnych mechanizmów zabezpieczeń.

W celu podwyższenia bezpieczeństwa e-sklepu, Klienci Comarch iSklep24 mogą skorzystać z dodatkowej usługi – iSklep24 SSL.

Certyfikat SSL służy do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem, a serwerem w sieci Internet. Zapewnia ochronę witryn internetowych i gwarantuje zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

Wybierając iSklep24 SSL w cenie usługi klient otrzymuje:


Wartością dodaną dla klientów Comarch iSklep24 jest możliwość promowania sklepu w iMall24 – pierwszej w Polsce internetowej galerii handlowej stworzonej przez producenta oprogramowania. Obecność w iMall24 jest możliwa dla posiadaczy Comarch iSklep24, co zapewnia promocję oraz właściwe pozycjonowanie sklep już od momentu jego uruchomienia.

Integracja z iMall24 umożliwia:

 

8. ENTERPRISE NOWOŚĆ!!!
Dla klientów, którym potrzebują bardziej zaawansowanych narzędzi ecommerce i ze swoją ofertą chcieliby pójść o krok dalej, przygotowaliśmy Comarch iSklep24 w wersji Enterprise. Wersja Enterprise jest rozbudowywana o dodatkowe funkcjonalności, które usprawnią proces sprzedaży i zarządzanie systemem. Wprowadzane dodatki są rozwijanie w kierunku platformy Business-to-Business.

Comarch iSklep24 umożliwia centralne zarządzanie sprzedażą oraz obsługę zamówień z wielu e-sklepów w jednym systemie ERP. Ponadto w wersji Enterprise klient otrzymuje:

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony