Comarch ERP iKsięgowość24 – nowoczesne usługi rachunkowo-księgowe

Księgowość24

To unikalna usługa rachunkowo-księgowa stworzona dla małych firm. Usługa powstała z myślą o przedsiębiorcach szukających profesjonalnej obsługi księgowej w korzystnej cenie. Dzięki iKsięgowość24 przedsiębiorcy mogą skupić całą swą energię na prowadzeniu i rozwijaniu firmy, obsługę księgową pozostawiając sprawdzonym Biurom Rachunkowym.

 

 


Korzyści dla małej firmy


Przejrzysta struktura portalu tematycznego iKsiegowosc24.pl pozwala firmom szybko dopasować dostępne usługi do swoich indywidualnych potrzeb, porównać oferty profesjonalnych Biur Rachunkowych oraz nawiązać współpracę z wybranym podmiotem.

 

Korzyści dla Biura Rachunkowego


Obecność w Społeczności Biur Rachunkowych oraz na portalu iKsięgowość24.pl zapewnia promocję Biura Rachunkowego oraz źródło nowych Klientów dzięki:

 

Społeczność Biur Rachunkowych jest społecznością zrzeszającą podmioty gospodarcze prowadzące działalność usługową i doradczą z zakresu księgowości oraz kadr i płac, posiadające oprogramowanie Comarch ERP Optima w wersji dla Biur Rachunkowych. Do grupy podmiotów zarejestrowanych w Społeczności należą przede wszystkim Biura Rachunkowe i Doradcy Podatkowi.

Zapraszamy na iKsiegowosc24.pl

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony