Comarch ERP iOptima24 – program dla firm dostępny online

O produkcie


Comarch ERP iOptima24 – nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet.

Dzięki niemu prosto i szybko:

 

…a wszystko to bez potrzeby instalacji programu na Twoim komputerze.

 

Comarch ERP iOptima24 posiada pełną funkcjonalność programu Comarch ERP Optima, jednakże jej wyróżnikiem jest możliwość korzystania z aplikacji z dowolnego komputera w dowolnym czasie. Sam program jak i baza danych umieszczone są w nowoczesnych i bezpiecznych serwerowniach Comarch Data Center. Klienci mają możliwość korzystania z programu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 

Zastanawiasz się czy Comarch ERP iOptima to rozwiązanie dla Ciebie?

 

Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do najważniejszych danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia.

 

 

Comarch ERP iOptima24 świetnie sprawdza się również w pracy biur rachunkowych i ich klientów. Najważniejszymi zaletami modelu jest możliwość pracy z klientem biura na jednej bazie mimo różnych lokalizacji.

 

Korzyści

Funkcjonalności

 

Usługa Comarch ERP iOptima24 polega na udostępnianiu oprogramowania Comarch ERP iOptima24 poprzez Internet w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową.

 

Najważniejsze wyróżniki Comarch ERP iOptima24 to:

 

1. Dostęp do danych 24h/dobę z każdego miejsca na świecie

Comarch ERP iOptima24 oznacza dostęp do danych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Z każdego miejsca na świecie. Nasi Klienci mogą podejmować decyzje będąc zarówno w firmie, w domu jak i w podróży. Wszystko czego potrzebują to komputer z dostępem do Internetu.

 

2. Przechowywanie danych w Comarch Data Center

 

3. Zawsze aktualne wersje oprogramowania

Dzięki usłudze Comarch ERP iOptima24 Klient wykorzystuje w codziennej pracy zawsze najnowsze i najbardziej aktualne wersje oprogramowania. Comarch, jako producent bierze na siebie odpowiedzialność nie tylko dostosowywania systemu do zmian w przepisach, ale również instalacji aktualnych wersji. Instalacje aktualizacji przeprowadzane są sprawnie i praktycznie niezauważalnie dla Klientów.

 

4. Opieka konsultantów Comarch oraz iComarch24

Przez cały czas obowiązywania umowy na korzystanie z Comarch ERP iOptima24 Użytkownik objęty jest Comarch ASYSTA i korzysta m. in. z pomocy telefonicznej specjalistów producenta.

 

5. Niskie wymagania sprzętowe

Do poprawnej pracy z Comarch ERP iOptima24 wystarczy komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows XP (SP2) lub nowszym oraz przeglądarką Internet Explorer w wersji 7.0 lub nowszej. Przeglądarkę można bezpłatnie pobrać ze strony www producenta.

Specyfikacja techniczna dotycząca pracy z Comarch iOPT!MA24 została opisana w dokumencie: Dokument techniczny Comarch ERP iOptima24.

 

 

Internetowe Biuro Rachunkowe

 

Jeśli prowadzisz Biuro Rachunkowe i chcesz w pełni wykorzystać szanse jakie niosą nowe technologie oraz Internet – zostań Internetowym Biurem Rachunkowym Comarch ERP iOptima24

 

Idea Internetowego Biura Rachunkowego

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego Comarch ERP iOptima24 oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi Internet oraz nowoczesne oprogramowanie internetowe Comarch ERP iOptima24.

 

Biuro Rachunkowe wynajmuje w usłudze Comarch ERP iOptima24 odpowiednie moduły oprogramowania, z których korzysta za pośrednictwem sieci Internet. Klienci Biura również mogą korzystać z modułów Comarch ERP iOptima24 np. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które poprzez Internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez Biuro Rachunkowe.

 

Dzięki pracy na jednej bazie danych dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego pracownika Biura Rachunkowego, który ma możliwość ich natychmiastowego zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy i całkowitą redukcję błędów powstających podczas wprowadzania danych do programu.

 

Korzyści ze współpracy

Przekonaj się jak wiele korzyści daje Comarch ERP iOptima24 dla Biur Rachunkowych oraz ich Klientów.

Przeczytaj»

 

Nasi Klienci

Zobacz jak działają Internetowe Biura Rachunkowe pracujące na Comarch ERP iOptima24.

Referencje»

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania, przedstawimy przykładowe modele pracy oraz szczegółową ofertę.

 

Oto podstawowe korzyści jakie uzyskują Klienci decydując się na wynajęcie oprogramowania Comarch ERP iOptima24:

 

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony