Oprogramowanie

Jesteśmy po to by spełniać oczekiwania naszych klientów. Dla nich szukamy najlepszych rozwiązań.

Jako Złoty Partner Comarch w Bydgoszczy posiadamy wszelkie uprawnienia do sprzedaży, wdrożeń oraz obsługi oprogramowania Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum oraz iMed24.
 
Naszymi klientami opiekujemy się również po zakończonych wdrożeniach. Przypominamy o aktualizacjach, informujemy o zmianach w programach. Staramy się wdrażać w życie ideę: Przyjazna Informatyka.

 

Oprogramowanie Comarch

 

Systemy komputerowe dla Przedsiębiorstw.

Bazując na oprogramowaniu największego polskiego producenta Comarchu polecamy cztery segmenty systemowe, dopasowane zarówno do Państwa wymogów w zakresie funkcjonalności, ale także do posiadanego sprzętu komputerowego.

 

 

 

Jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP obsługującą kluczowe procesy biznesowe. Rozwiązanie powstało na bazie kilkunastoletniego doświadczenia Comarch w produkcji oprogramowania dla firm. Comarch ALTUM łączy w sobie innowacyjną technologię, najlepsze praktyki biznesowe oraz wiedzę konsultantów Comarch.

 

 

Zintegrowany System Do Zarządzania Przedsiębiorstwem (ERP). W pełni skalowalny system, pozwalający na zinformatyzowanie potrzeb wymagającej firmy. Łącznie z modułem Produkcji i Kontrolingiem stanowi komplet rozwiązań zapewniających rynkową przewagę nad konkurencją.

 

 

Jest zintegrowanym systemem komputerowym dla Małej i Średniej Firmy (MSP). Oparty o nowoczesną technologię jest systemem intuicyjnym, przyjaznym dla użytkownika. W pełni konfigurowalny, daje możliwość wyboru dowolnej formy opodatkowania, ustawienia własnego obiegu dokumentów, zadecydowania o metodzie wyceny magazynu.

 

System OptiMed24 – to nowe spojrzenie na rozwiązania informatyczne dla medycyny.
Nowoczesna architektura w połączeniu ze sprawdzonymi technologiami pozwala na zastosowanie go zarówno w dużej sieci medycznej jak i w prywatnym gabinecie lekarskim.

 

Wdrożenie i serwis

Firma Kantata, posiadająca wykwalifikowanych i certyfikowanych przez Comarch i Microsoft pracowników, pomoże Państwu w wyborze i przeprowadzeniu wdrożenia każdego z systemów. Opracowując analizę przedwdrożeniową i trzymając się jej założeń minimalizujemy ryzyko niepowodzeń. Wiedza merytoryczna i doświadczenie naszych wdrożeniowców to dla Państwa gwarancja udanej zmiany systemu.

 

Rozwiązania dedykowane

Aby zapewnić Państwu pełną obsługę oferujemy także rozwiązania w pełni dedykowane będące odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych klientów. Oprócz budowania nowych rozwiązań w ramach możliwości udostępnianych przez producenta oferujemy cały wachlarz dodatkowych funkcjonalności, łącznie z autorskimi systemami analitycznymi czy aplikacjami mobilnymi.

 

Sprzęt

W miarę rozwoju naszych Klientów, proponujemy nowe, lepsze rozwiązania sprzętowe. Dostarczamy i konfigurujemy je starając się by zmiany nie powodowały przestoju w pracy.
Oferujemy urządzenia mobilne, fiskalne, sprzęt i akcesoria komputerowe – współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu IBM, NTT, HP, LENOVO.

 

Oprogramowanie anty-wirusowe

Posiadamy miano Srebrnego Partnera ESET-a- najczęśniej wybieranego oprogramowania antywirusowego w Polsce.


Rozwiązania firmy ESET dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji potrafią samodzielnie wykryć i zablokować zupełnie nowe zagrożenia usiłujące zaatakować Twój komputer. Ochrona realizowana jest z wykorzystaniem ThreatSense – technologii sztucznej inteligencji znanej milionom użytkowników korzystających z programu.

Rozwiązania firmy AVG , które automatycznie aktualizują się, aby chronić komputer przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami. Hakerzy wciąż opracowują nowe techniki ataków, dlatego laboratoria AVG stale analizują zawartość internetu, aby zapewnić perfekcyjne bezpieczeństwo.

 

Więcej informacji na stronie: www.antywirusy.kantata.pl

 

Finansowanie EFL, Grenke Leasing, programy unijne


Dowiedz się więcej >>

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40
biuro@kantata.pl

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05
biuro@kantata.pl

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu

Mapa strony