Kariera

Kantata Software Sp. z .o.o.

Oferujemy rozwiązania oparte na zintegrowanych systemach informatycznych klasy ERP.
Polecamy i wdrażamy systemy komputerowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, dbając o wysoką jakość usług.
Zajmujemy się całym procesem obsługi firmy od analizy potrzeb, przez zdefiniowanie procesów krytycznych, wdrożenie zintegrowanych rozwiązań usprawniających pracę po dostawę oprogramowania i sprzętu oraz szkolenia i obsługę informatyczną.

Programista C# i angular

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Co będziesz robić, czyli zakres obowiązków:

  • Bezpośredni udział w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji z dziedziny ERP/WMS/RCP/CRM.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Testowanie oprogramowania.

Czego oczekujemy:

  • Znajomość języka C# i platformy .NET,
  • Doświadczenie w pisaniu serwisów REST
  • Znajomość baz danych: MS SQL, MySQL
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
  • Znajomość frameworków Angular/React/Vue
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień w jednym z obszarów (logistyka, produkcja, księgowość, kadry i płace)
  • Znajomość systemów Comarch
  • Znajomość innego systemu klasy ERP
  • Znajomość SQL, C#
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego
  • czas pracy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia produktowe
  • opiekuna w trakcie okresu próbnego
  • laptop i dodatkowy monitor do pracy
  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikuj

Wdrożeniowiec – Młodszy konsultant ERP

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • konfigurowanie systemu, dostosowanie do wymagań i specyfiki klienta
  • współpraca z programistami
  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu

  • biegłej znajomość obsługi komputera
  • łatwości szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
  • myślenia analitycznego oraz umiejętności globalnego spojrzenia na problem

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień w jednym z obszarów (logistyka, produkcja, księgowość, kadry i płace)
  • znajomość systemów Comarch
  • znajomość innych systemów klasy ERP
  • znajomość SQL, C#
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Kontakt

Bydgoszcz / Wrocław / Poznań /
Oddział Bydgoszcz

ul. Nasypowa 25A
85-342 Bydgoszcz

tel./faks 52 340 70 88
biuro@kantata.pl

Oddział Wrocław

ul. Pełczyńska 137
51-180 Wrocław
tel./faks (71) 728 13 40

Oddział Poznań

ul. Grochowe Łąki 2a/29
61-752 Poznań
tel./faks (61) 610 24 05

Skonfiguruj swój system

Dział handlowy
Produkcja
Magazyn wysokiego Składu
Produkcja

Mapa strony